.

.

Star Wars Darth Vader Ноќта На Вештерките Костим T-Shirt

Star Wars Darth Vader Ноќта На Вештерките Костим T-Shirt

DEN 380.88
Достапност
Залиха

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Службен Star Wars Стока.Star Wars ноќта на Вештерките Tee Кошула за Мажи, Жени, Момчиња и Девојки.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Одговараат во меѓуѕвездениот мода a la Darth Vader кога не сте на оваа впечатлива Star Wars ноќта на Вештерките костим т-маица.Кој close-up дело на Sith Господ е злобна црн оклоп, овој еп tee кошула ќе транспорт вашиот трик-или-лекување на облека за да галаксија далеку, далеку!Планирање на патување за да Дизни " Паркови и Хотелски?Без разлика дали тоа е Дизниленд или Волт Дизни Светот, подгответе се за Star Wars : Галаксијата Работ со кул tee за вас или за појавување на кошули за целото семејство!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа