.

.

Tuxedo Сем Љубов од Зад Tee Кошула

Tuxedo Сем Љубов од Зад Tee Кошула

DEN 191.76
Достапност
Залиха

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Официјално Лиценцирани Sanrio Tuxedosam Облека.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа