.

.

TeeStars - Печатени Црна Вратоврска Tuxedo Смешно T-Shirt

TeeStars - Печатени Црна Вратоврска Tuxedo Смешно T-Shirt

DEN 191.76
Достапност
Залиха

100% Памук.Drawstring затворање.Собори сува.Извонредна ткаенина квалитет!.Машина мие - Миење на внатрешноста во ладна вода, собори сува на ниска топлина.Висат сушење се препорачува.Не пегла на графички себе за да се обезбеди траен печати.Службен tstars стока. 100% чешлани-памук.Печатени во САД.Ние се создаде забава, сакани и духовит дизајни -, така што ќе може да се носат вашите мисли, чувства и соништа на вашиот ракав, или имаат како одличен подарок за вашите најблиски.Премиум квалитет, краток ракав машка маица. 100% чешлани-памук (preshrunk,) машина перат.Достапни во широк спектар на големини и бои - изберете големина и боја опции од паѓачката листа.Види ја нашата продавницата за повеќе големи облека - за да видите продавница кликнете 'Tstars' само подолу или погоре на листата наслов.Ние не може да гарантира кошула големината, материјалот или квалитет на печатење ако купат преку друг продавачот.Tstars е посветена да ви донесе најдобар квалитет графички екран печатени облека.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа