.

.

Сонце Е За Растенија Готски Ну Goth Емо Подароци T-Shirt

Сонце Е За Растенија Готски Ну Goth Емо Подароци T-Shirt

DEN 95.76
Достапност
Залиха

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Готски Ну goth Сите Црна Сè Емо Сонце Е За Растенија Совршен Подарок за Goth Емо.Одличен Подарок Идеја!.Црно На Црн дизајн печати Ну Goth Емо : Сонце Е За Растенија совршен за емо пријатели и семејство или било давање на подарок прилика.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Готски Ну goth Сите Црна Сè Емо Сонце Е За Растенија Совршен Подарок за Goth Емо.Одличен Подарок Идеја!.Црно На Црн дизајн Ну Goth Емо : Сонце Е За Растенија совршен за емо пријатели и семејство или било давање на подарок прилика.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа