.

.

Едноставна венчаница Т-Маица за Булчински Врнежи Подарок Маичка

Едноставна венчаница Т-Маица за Булчински Врнежи Подарок Маичка

DEN 2292.00
Достапност
Залиха

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Дали сте во потрага за врвна евтина алтернатива за прескапата свадба фустани?И не гледам подалеку од оваа забава свадба се облекуваат тематските т-маица.Вие би можеле да одат надолу по aisle и се спаси богатство во процесот.Ако сте фан на bachelorette партија, а кога не, голема време свадба-тематските партија, свадба туш, ангажирање лица или кои било други далечински свадба врз основа настан ви се случува да треба маица да се носат.Тоа е тоа.Радувај се!.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Свадби се премногу скапи.Шокантно, па во некои случаи.Фактот свадба фустани чини толку многу и се носи само еднаш, всушност, е морално repugnant.Ако мене ме прашувате.Па, наместо да фрлаат сите пари надолу потрошувачка, потрошат на нешто друго, нешто што може да му помогне на светот.И да добиете оваа венчаница тематските т-маица, наместо.Оваа маица е одличен подарок за секој насловот на свадба.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа