.

.

Тоа Не се Случува да се Лижат Себе Возрасни Смешно Божиќ T-Shirt

Тоа Не се Случува да се Лижат Себе Возрасни Смешно Божиќ T-Shirt

DEN 479.76
Достапност
Залиха

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Тоа Не се Случува Да се Лижат Себе Смешно Божиќ Т-Маица.А Смешно и празнична т-маица, ова непослушен и убаво tee ќе се направи замолчени голем одмор подарок за вашите омилени ко-работник, пријател, или дека некој посебен.Одлична за мрзливи ден помина печење колачиња и пиење зачинети јајца nog.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите. "Тоа Не се Случува да се Лижат Себе - Божиќ Непослушен Убаво" т-маица.Жените големини се опремени.Ако жените сакаат отворени се вклопуваат, ве молиме цел на мажите големини.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа