.

.

Meow јас сум Мачка - ноќта на Вештерките Костим T-Shirt

Meow јас сум Мачка - ноќта на Вештерките Костим T-Shirt

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Meow јас сум Мачка - ноќта на Вештерките Костим.Совршен за ноќта на Вештерките Костим и ноќта на Вештерките Партија.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа