.

.

TeeStars - Печатени Црна Вратоврска Tuxedo Смешно T-Shirt

TeeStars - Печатени Црна Вратоврска Tuxedo Смешно T-Shirt

DEN 191.76
Достапност
Залиха

100% Памук.Drawstring затворање.Собори сува.Извонредна ткаенина квалитет!.Машина мие - Миење на внатрешноста во ладна вода, собори сува на ниска топлина.Висат сушење се препорачува.Не пегла на графички себе за да се обезбеди траен печати.Службен tstars стока. 100% чешлани-памук.Печатени во САД.Ние се создаде забава, сакани и духовит дизајни -, така што ќе може да се носат вашите мисли, чувства и соништа на вашиот ракав, или имаат како одличен подарок за вашите најблиски.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа