.

.

NAZSVG Мажите Комплетна Поштенски Cardigan Џемпер Тенок Одговара Стојат Јака Памук Кабел Плетени Јакна со Џебови Turtleneck Патент

NAZSVG Мажите Комплетна Поштенски Cardigan Џемпер Тенок Одговара Стојат Јака Памук Кабел Плетени Јакна со Џебови

DEN 679.20
Достапност
Залиха

Модерни мажи е повик за бизнис дома чиста боја блуза, високо-вратот патент дизајн го прави повеќе атрактивни.т кошула poplin кошула мотивациони т кошули вратоврска боја кратко sleeve 50th birthday (роденден) т кошули за мажи есен блузи hakuna matata т-маица tj мека врвот бејзбол & софтбол вата шлемови 100 памук т кошули camisillas para hombres појавување на кошули за парови лаванда врвот мажите underwire бикини врвот вратоврска боја tee обична црна т кошула mens tshirts графички новина t кошули кошула дизајн за девојчиња чипка кратко sleeve врвот магелан риболов кошули за мажи браун резервоарот врвот на менталното здравје на свеста кошула.информација за производот : Сезона : пролет, есен, winter Sex : Male Occasion : вообичаена, секојдневна,Материјал : Eyelon + Spandex Pattern тип : цврсти color Sleeve : долго sleeve Fit : право size Thickness : standard Washing метод : рака мие со ладна вода, висат или dry You ќе добие : 1 џемпер за мажи.За ПЕРЕЊЕ, НЕГА - Рака мие или машина за миење со ладна вода,без изложеност, без белење.Произведено во САД и Увезени.јакна висок врат блуза dialysis техничар т кошули фокс т кошули за мажи златна блуза mens т кошули v резервоарот на врвот за мажи коза кошула mens кратко sleeve tee маскирани т кошула костим за капење, блузи движат кошули т кошула оптичка илузија т кошула фустани за мажи поло носат маица, блуза фустан човек кошула the smiths кошула 3xl mens блузи плус големина мажите блузи царинење еднаквост кошула симпатична плус големина блузи исус кошули за мажи одметник и т кошули mens компресија резервоарот.Овој повик поло маици е погодна за сите неформални, одмор, спорт, тоа е доволно јасни за работни денови, и удобно доволно за време на викендите, совршен подарок за семејства, пријатели или дечко!.Можете лесно може да натпревар фармерки, секојдневен панталони или панталони за да креирате едноставна, но модерен ефект.Материјал : 95% Памук,5%Spandex.Стил : Класичен одговара кратко sleeve поло кошула, стилски се потсмеваат на вратот, едноставна солидна боја, лесни ткаенини, основните дизајнирани.Дами Повик за Денот на Вљубените Печати Круг Вратот Боја Блок Долг Ракав Pulloverproduct опис : 1. Перење метод : рака мие со ладна вода, висат или сува.Висок квалитет на памучна ткаенина обезбедува меко и удобно носење искуство.Ако имате било какви прашања пред или по купување на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Материјал : Eyelon + Spandex, мала тежина, високо квалитетни материјали, удобни, меки еластичност, без стегање под пазуви.затворање.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа