.

.

adidas Жените Фолија Линеарна Графички Tee

adidas Жените Фолија Линеарна Графички Tee

DEN 600.00
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Увезени.Жените графички tee за секојдневните авантури.Редовно се вклопуваат не е тесна и не се изгубат, совршен помеѓу одговара.Crewneck дизајн за класичен изглед.Нашите памук производи за поддршка на одржлив памук земјоделство.Ова е дел од нашата амбиција за да го завршите пластичен отпад.Прикажи ги исклучите топло-амбиентални вибрации во оваа жените adidas т-маица.Фолија печатени графика инспириран од Четврти јули празник сјај на предната страна.Сите памук еден џерси дава кошула мека, удобно се чувствуваат.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа