.

.

Платно C3055 Мажите Робертсон Хедер Измамник Tee

Платно C3055 Мажите Робертсон Хедер Измамник Tee

DEN 215.52
Достапност
Залиха

52% чешлани и прстен-откачи памук 48% поли.Увезени.C3055 Бела+Платно Мажите Џерси Измамник Tee совршена комбинација на ткаенини го прави за fashionably-мека чувствувам дека ќе го направи ова миленик на секој човек кој е сопственик на тоа. 30-single 50% чешлани и прстен-откачи памук/50% полиестер 4.2-оз.супер меки Големини : S-2 XL.C3055 Платно Мажите Робертсон Хедер Измамник Tee Мода напред размислува само за мажите.Супер меки 30-single 50% памук/50% полиестер 3.5-оз.Хедер бебе џерси поврзана Гроздобер изглед Големини : S – 2 XL.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа