.

.

Zengjo Mens Долг Ракав Тренингот Кошули Работи Кошула

Zengjo Mens Долг Ракав Тренингот Кошули Работи Кошула

DEN 407.76
Достапност
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Хедер,Џерси,Полиестер,Spandex.Нежно циклус. ★Тренингот Кошули за Мажи : направен од обоени хедер џерси, во средината на тежина, ултра меки и дише.90%полиестер 10%spandex. ★Долг Ракав Работи Кошула : Влага wicking и брз сува ткаенина ви држи ладно и суво во трчање или џогирање.Raglan долг ракав т кошула со ергономски станот-заклучување на шевовите,овозможува поголем опсег на движење.Tag-помалку дизајн за да се намали chafing во спортот. ★Заштита од сонце Маици : Совршен choise за работи/џогирање/копче за одење/велосипедизам/пешачење/риболов на отворено (Ова УВ заштита перформанси кошули може да се штитат вашата кожа од штетните зраци на сонцето во активности на отворено).Исто така одговара затворен салата вежбање/обука/јога/фитнес. ★Атлетик Одговара : да се Игнорира "Големина на Табелата" предвидено од страна, проверете последната слика да изберете соодветна големина.Нашиот модел 5'9 ft./ 182 lbs.(Градите 42.5"- Половината 31.5"-Хип 37.5") носи големина Л ПС : Ако сте мускулите тип или со малку стомак,изберете ЕДНА ГОЛЕМИНА ДО молам. ★Машина за миење ладно, одделно или со слични бои само.За Темни Бои, силно сугерираат миење пред да се носи.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере, бои може да изгледаат различно на индивидуални следи поради бојата на поставување и осветлување.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа