.

.

adidas Мажите ТОПЛИНА.RDY Тениски Натпревар Кошула

adidas Мажите ТОПЛИНА.RDY Тениски Натпревар Кошула

DEN 1151.76
Достапност
Залиха

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Тенок одговара.Дише тенис tee со Freelift.Дише, воздух за ладење на ТОПЛИНАТА.RDY.Создадена за вршење на највисоко ниво.Спортски суптилна графички на предната страна, ова adidas тенис т-маица ви држи играње вашите снимки преку лето топлина.Нејзината мека ткаенина cools на вас долу во најжешките услови.Специјалниот дизајн обезбедува слобода на движење на рацете и престој-стави покриеност во полите да се задржи на врвот на својата игра.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа