.

.

Етернет Кабел & Cat6 Мрежен Кабел, 50 ft, (Црна) Чист Бакар Интернет Кабел/Кабелот, со Голема Брзина Cat6 Етернет Кабел за Рефус

Етернет Кабел & Cat6 Мрежен Кабел, 50 ft, (Црна) Чист Бакар Интернет Кабел/Кабелот, со Голема Брзина Cat6 Етернет

DEN 1199.76
Достапност
Залиха

High Speed - Мачка 6 gigabit ethernet кабел.Е Екстремно брз, заостануваат-бесплатен пренос на брзини до to10 Gbps до 550 Mhz– многу пати брзината понудени од страна на интернет сервис провајдерите.За игри, стриминг & професионални апликации.Игри : ги Добиете најдобрите игри искуство со оваа Мачка 6 ethernet печ врвца - се предава најбрз Cat6 врска со не заостануваат или прекини.Лесен за користење : Ова етернет кабел ви дава крајната вредност и флексибилност.Лесно се повлече, се сече, и печ вашиот Cat6 кабли како што е потребно за вашиот уникатен setup!.Разноврсна : Cat6 интернет кабел универзално компатибилен со кабловска сандаче, антена, Xfinity, Comcast, Fios, сателитска, радија, модеми, и други аудио видео (av) компоненти.Мачката 6 Кабелот е наназад компатибилен со Cat5 и Cat5e.Квалитет : Овој Кабел е направена со висок квалитет позлатени конектори, повеќе оклопна & висока чистота coppe Оваа Cat6 Кабелот е поддржан од 1 година гаранција и НАС-врз основа на поддршка на корисниците.Искуство Мачка 6 Високи Брзини се Зголеми интегритетот на вашите gigabit network со ethernet кабел кутија од Maximm. 10 Gbps на 550 Mhz брзини се осигура вашата Cat6 интернет кабел е брзо и непречено за сите компатибилни уреди (вмрежување опрема, VOIP, висок пропусен опсег поставување, кабловска тв, кабловска сандаче, антена, Xfinity, Comcast, Fios, сателитска, радија, модеми, и други аудио видео (av) компоненти).Толку Лесно како што Добива Имаат единствена подесување или голем проект?Не погоди кои големина Cat6 ethernet кабелот што треба.Заштедите пари, купи во рефус, и заштеда на време амандман кабли со димензии што треба.Издржливи Бакар 100% бакар core конектори обезбеди непрекинато брзо податочниот кабел за пренос на брзини и отпорност на корозија за етернет кабел кој трае подолго.Maximm Има Твојот Грб Е вашата кратка етернет кабел премногу краток?Со оглед на најголемиот дел етернет кабел пакет?Или можеби вие само треба еден не-прашања поставувани рефундирање?Maximm има грб со полна, брза наплата.Ние, исто така, нудат огромен линија на професионална одделение кабел и хардвер за аудио и видео.Прашања?Дофат во секое време ви требаат повеќе информации за нашите светска класа линија на кабли и конектори.најголемиот дел етернет кабел cat6 кабел 50ft цврст меч cat6 кабел пакет cat6 етернет кабел етернет кабел гајтанот cat6 отворено кабел cat6 patch кабли cat6 рое кабел cat6 заштитените кабел cat6 stp cat6 utp 50ft категорија 6 етернет кабел ethernet жица долга етернет кабел 50ft мрежа кабелот cat6 рое етернет кабел чист бакар cat6 кабел заштитените етернет кабел заробени cat6 utp кабел cat6 ѕид етернет кабел cat6 етернет кабел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа