.

.

AZORES Основите RJ45 Мачка 5e Мрежата Ethernet Печ Интернет Рутер Кабел - 5 Метри

AZORES Основите RJ45 Мачка 5e Мрежата Ethernet Печ Интернет Рутер Кабел - 5 Метри

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Мачка-5e Ethernet patch кабел за звучници со дом и канцеларија мрежи.Се поврзува компјутери на мрежни компоненти во жичана LAN.RJ45 конектори обезбедување на универзална поврзаност; податоци брзина до 10 Gigabits во секунда.RJ45 конектори обезбеди сигурен пренос на податоци; опкружен со трајни ПВЦ јакна.Мерки 5 метри (1.5 метри); Azores Основите 1-година ограничена гаранција.Тел : +1 518-300-1595. **Препорака : Употребата на AZORES апликација или веб интерфејс за да ја надградите најновата верзија на софтвер по инсталацијата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа