.

.

Icstation RJ45 Водоотпорен Конектор, Женски Женски, Панел Монтажа, МАЧКА 6, КАТ 5, КАТ 5E, M20 IP65 Ethernet LAN Кабел Спојка (Пакување од 5)

Icstation RJ45 Водоотпорен Конектор, Женски Женски, Панел Монтажа, МАЧКА 6, КАТ 5, КАТ 5E, M20 IP65 Ethernet LAN

DEN 527.76
Достапност
Залиха

Но, во видеото, да ги тестираат водоотпорен способност, што го стави во водата за 30 секунди и внатрешниот штекер уште се исуши по 30 години.Ова е добро решение за заштита на Ethernet конекциите кои се изложени на временските услови.Вклучете го Ethernet кабелот во Ethernet Женски-Женски Кабел Штекерот.Ако се користи во корозивни почвата и влага, на школка ќе биде повеќе подложни на корозија. Слајд на гума за џвакање Регулатор и Водоотпорен Конектор во текот на крајот на вашиот Етернет кабел.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа