.

.

304 од не ' Рѓосувачки Челик Женски Навој Kep Хексадецимален Главата Заклучување Ореви Keps К Заклучување Ореви за Машина,Локомотива,Мебел,Електрични Опрема Употреба,7 ?

304 од не ' Рѓосувачки Челик Женски Навој Kep Хексадецимален Главата Заклучување Ореви Keps К Заклучување Ореви

DEN 215.76
Достапност
Залиха

Направени на 304 нерѓосувачки челик,добра хемиска отпорност, ' рѓа/отпорен на корозија,со висок квалитет,може да ја користите за долго време.Асортиманот се содржат следниве sizes : #4-40 UNC-20pcs,#6-32 UNC-20pcs,#8-32 UNC-15pcs,#10-24 UNC-15pcs,#10-32 UNC-15pcs,1/4-20 UNC-15pcs,5/16-18 UNC-10pcs.Сите мали делови се спакувани во проѕирна пластична кутија со прегради,кој е удобен за носење,чување или повторна употреба како резервната полнење.Со надворешни ѕвезда заклучување за миење,кога заострените,тоа се држи на површината и нема да се олабави.Идеален за машина,мебел,компјутер,локомотива и опрема итн.Спецификација : Тип : Keps Заклучување Ореви Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Тежина : 221g Пакет Големина : 13*6.5*2.3 cm Пакетот Вклучува : #4-40 UNC-20pcs #6-32 UNC-20pcs #8-32 UNC-15pcs #10-24 UNC-15pcs #10-32 UNC-15pcs 1/4-20 UNC-15pcs 5/16-18 UNC-10pcs Пакет Количина : 110 Pcs ЗАБЕЛЕШКИ : 1.BEFOR ПЛАЌАЊЕ-ве Молиме потврдете право големина и количина пред исплата и да им овозможи на неискористениот делови во комплетот(ако има), како бекап. 2.100% ЗАДОВОЛСТВО-ве Молиме да бидат слободни да контакт ако имаше проблеми со производи, или за време на употреба,и ќе добиете наплата,враќање или размена на услуги во секое време. 3.ДОЗВОЛЕНАТА ГРЕШКА-ве Молиме да се разгледа на производство на толеранција или manual за грешка при мерење(0.1-0.2 мм). 4.МАЛИ ДЕЛОВИ-ве Молиме, чувајте ги надвор од дофат на деца под 6 години.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа