.

.

UMOKOON Преносни Lint Смена за Облека - Прирачник Fuzz Смена Ткаенина Хлапак за Мебел - Обновливи Lint Ролери за домашно Милениче Коса Тепих

UMOKOON Преносни Lint Смена за Облека - Прирачник Fuzz Смена Ткаенина Хлапак за Мебел - Обновливи Lint Ролери за

DEN 119.76
Достапност
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Lint хлапак е направен од бакар главата и мазна ПП се справи со, која се користи рачно за долго време.УДОБЕН : Ова lint четка е брзо и лесно да се отстрани домашно милениче коса, crumbs, lint и повеќе.ДВОСТРАНО УПОТРЕБА : чист бакар може брзо да се отстрани lint, косата и тркалезна четка за лесно може да се изедначи крзнено палто.БАТЕРИЈАТА-БЕСПЛАТНИ : На lint ролки, не треба било каква батерии, па можете да го користите во секое време и на било кое место.ТОПЛО СОВЕТ : Не се погодни за меки ткаенини, како што се кошула, џемпер, панталони.Кога го користите вашиот облека хлапак, ве молиме да користите лесно.UMOKOON Преносни Lint Смена за Облека - Прирачник Fuzz Смена Ткаенина Хлапак за Мебел - Обновливи Lint Ролери за домашно Милениче Коса Carpet Warm Информации : 1. Тоа не е погоден за мека fabris, како што се tshirt, џемпер.2. Тоа содржи купер заби, која се користи и за тешко ткаенини.3. Pls користите лесно за прв пат.4. Pls чувајте го подалеку од вашите деца.Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Преносни Lint Смена.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа