.

.

Влажно и Суво Електрични Жилет за Жените, Pouvoir Отстранување на Влакна 4 во 1 за Жените се Соочуваат, Веѓа, Носот, Пазувите, Бикини Зона, Нозете USB Полнење

Влажно и Суво Електрични Жилет за Жените, Pouvoir Отстранување на Влакна 4 во 1 за Жените се Соочуваат, Веѓа, Носот,

DEN 671.76
Достапност
Залиха

【4 во 1 Електрични Жилет Комплет】На отстранување на влакна за полнење има 4 прилог глави направени од страна на анти-алергиски материјал, тоа вклучува 1 тело хлапак,1 обраснат смена раководителот, 1 веѓа жилет глава, 1 носот или веѓа ножици, главата,1 мала четка, 1 USB Кабел и 1 прирачник.Ова електрична коса жилет за полнење е безбедна и безболна за сите кожи, бричење непречено без влечење преку косата и оставајќи ве праска fuzz. 【Инструкции на Телото Бричење】Прво бричење долга коса против насока на коса расте со директно ножот и криви ножот.Директно сечилото работи на оружје коса, нозете коса и напред-назад коса.Криви сечилото работи на срамни влакна, а под пазуви коса.Второ избричат краток остатоци од плови и назад со уште една подвижна фолија на главата. 【Подобрување на Вашата Шминка】Дали ќе направите копија или не, една дама секогаш сакаат уредни беспрекорно лице без непотребни влакната.Тркалезната глава shaves вашата коса од горната усна и брадата.Веѓа тример форми вашата веѓа за убава линија, посочи тример скратува косата во горниот eyelids. 【Совети за Вас】1 : Употреба со вашиот омилен лосион или крем за пена вашето тело или лице пред да ја вратите. 2 : ве Молиме да се задржи на косата смена на 90 степени агол за најдобар ефект. 3 : Нежно се движи на жилет шефовите на кожата за да се избегне да остават остатоци или гребење на кожата. 【 Водоотпорен&USB полнење】На отстранување на влакна е IPX7 водоотпорен, може да се стави сите сечилото глави со млаз на вода да се мијат косата далеку, но не се потопи жилет завршите во вода.И тоа е батеријата работи и може да се полни со енергија банка или адаптерот за полнење.Преносни&Компактен Жените Хлапак Комплет, Лесно да се Носат во Вашите Патувања.На жилет е удобно да се одржи и глави, исто така лесно да се промени.Не се лизга се справи со подобрување бричење и средување на контрола.Тоа е толку лесен дека тоа е дефинитивно удобен за носење во рака торба или шминка торба.Пакет листа 1* Бикини Shaver1* Лицето коса removal1* Веѓа trimmer1* Веѓа razor1* Чистење brush1* USB кабелот 1* прирачник за Корисникот.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа