.

.

Преносни Лични Рачни Фан со Магла Спреј,Лицето Steamer,Батерија Управувана USB Полнење Количка за Рачни Џеб Мини Фан Господин,Електрични Тивка Табела Мали Misting Фанови з?

Преносни Лични Рачни Фан со Магла Спреј,Лицето Steamer,Батерија Управувана USB Полнење Количка за Рачни Џеб Мини

DEN 383.76
Достапност
Залиха

★Нано Misting Спреј★ : Тоа е рачни фан, биро фан, на лицето снабдување со вода инструмент,или лицето steamer.Уникатен деликатна дизајн го прави совршен за ладење на вас долу побрзо,долготрајна шминка,одржување на вашата кожа свежа и освежување од замор во жешките летни.Вграден-во 15 ml вода резервоарот може да понуди голем Нано misting спреј за 5 минути во atomization режим. ★USB Полнење & Итни Моќ Банка Функција★ : Вграден-во 5 V / 500ma USB излезен порт го прави нашето misting фан стане мобилни напојување во итен случај,кој може да обезбеди енергија за мобилни телефони и други уреди,кога вентилаторот не работи.Answer : ___________________________ Note : Вграден-во 350 м-р Литиум Батерија,само може да биде итен напојување.Вграден-во микро USB влез порта, го прави лесно да се наплаќа насекаде.Уживаат во кул правец од Ritastar misting фан внатрешна и надворешна. ★Количка & Преносни★ : Ritastar misting фан е само 3.6 оз,големината е 4.7*2.35*1.97 инчен по виткање.Со капсула форма,Ritastar misting фан може да се сокрие фан ножеви,кои лесно може да се стави во вашиот џеб или вреќи.Голем лични припадност за време на патувањето. ★Нечујно Функционирање & Траење ★ : без дизајн на рамка, прави бучава до 50 db која нема да ви пречи време на работа или на одмор.По целосно наполнет, runtime е 3 часот за брзина 1, 2 часа за брзина 2, 2 часа за брзина 1 + магла спреј, 1.5 часот за брзина 2 + магла спреј.Answer : ___________________________ Note : 【 ве Молиме да се стави на фан ножеви во право позиција пред затворање на капакот,ако фан ножеви се извртени,може да имаат и помалку или воопшто не правец на】. ★Saftey & По продажба на Услуги★ : Ritastar преносни & свитлива misting фанови се состои од ултра-меки ножеви,кои се направени од високо квалитетна ABS+TPE материјали.Ако случајно допре ротирачки ножеви,тие ќе се запре автоматски.Краток спој заштита гарантира безбедноста на вас и вашето семејство.Ние нудиме грижете се-бесплатен по продажба на услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе бидеме среќни да слушнат од вас и да го реши вашиот проблем.Боја : Розова Фан.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа