.

.

YOUDirect Преносни Misting Фан, Телескопски USB Полнење Биро Фан со Светла, Мултифункционален Лични Ладење Вентилатор со 4 Брзина, Прилагодлива Висина, Овлажнител за Домашна

YOUDirect Преносни Misting Фан, Телескопски USB Полнење Биро Фан со Светла, Мултифункционален Лични Ладење Вентилатор

DEN 640.80
Достапност
Залиха

【Ладење Магла】Оваа десктоп фан може да спреј магла intermittently да се донесе дополнителна свежина за ублажување на топли бранови во muggy дена, а нема да го уништи својата шминка.Тоа спрејови за 5 секунди и запира за 5 секунди.Автоматско исклучување кога водата се користи нагоре. 【Телескопски Дизајн】стои фан може да се протегала од 15 инчи до 41 инчи, што ви овозможува да го користите во 2 начини.Може да се стави на маса да работи како биро фан, или се водат тоа веќе и го стави на подот да работи како стои фан.Може слободно да се ротира до 180°. 【USB Полнење】мал електричен вентилатор се напојува со вградена 7200m Ah литиум батерија.Можете да го полните со USB полначот, моќ банка, лаптоп или друг уред со помош на USB порт.Откако целосно наполнета, лични фан може да се работи за околу 6 часа. (Работно време зависи од различни брзина). 【4 Правец на Брзини И 2 Светилки】за Да се задоволат различните потреби, на спреј фан обезбедува 4 брзина settings - низок, среден, висок и природни.Една мала симпатична светилка е considerately дизајниран врз база како ноќ светлина и прстен светлина во центарот на вентилаторот е одлична за читање. 【Моќ Банка&Компактна Големина】На патување вентилатор, исто така, може да работат како моќ банка за полнење да се појави на вашиот мобилен телефон или други мали уреди.Компактен дизајн го прави овој вентилаторот за ладење лесно се вклопуваат во вашата торба и ви овозможува да се донесе тоа каде и да одите.Совршен за двете внатрешна и надворешна употреба.YOUDirect Преносни Misting Фан го Прави Животот Полесен и Подобар.Карактеристики*Спреј за магла за ублажување на топли бранови во muggy дена, а нема да го уништи својата шминка.* Со можност да биде продолжен од 15 инчи до 41 инчи. 180° ротација.* Работи како биро фан на маса или стои фан на подот.* USB Полнење.Може да биде обвинет од страна на напојување со помош на USB порт.* 7200m Ah голем капацитет литиум батерија овозможува подолго работно време.* 4 брзина прилагодувањата достапни за да ги задоволи вашите потреби.* Исто така, може да се користи како енергија банка за полнење на мобилен телефон и работи.* 2 светла со различни функции.Една ноќ светлина и читање светилка.* Анти-пропадна база може да функционира како мобилен телефон држачот.* Компактен дизајн го прави лесен за складирање и за носење.* Најдобар подарок за семејството и пријателите.Совршен за да го користите дома и во канцеларија.Исто така одлична за патување, кампување и излети.Specifications Material : Алуминиум Легура&ABS Пластика Боја : White Power Набавка : USB Rechargeable Battery Капацитет : 7200m Ah Height : 15 инчи - 41 инчи Adjustable Wind Брзина : 2.3-4.0 M/SSize(Укината) : Прибл. 8*8*4 инч (21*21*11 cm) Пакет се Вклучени : 1* Misting Fan1* USB Cable1* Упатство.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа