.

.

TenDollar Жените Мода Сребро Позлатен Ѓердан Зголеми Цвет Во Облик На Топка Бисер Pendant Од TenDollar

TenDollar Жените Мода Сребро Позлатен Ѓердан Зголеми Цвет Во Облик На Топка Бисер Pendant Од TenDollar

DEN 1948.80
Достапност
Залиха

Жените Мода Сребро Позлатен Ѓердан Зголеми Цвет Во Облик На Топка Бисер Pendant Од Ten Dollar.Стил : Природен бисер во шупливи pendant.Боја : сребро позлатен.Pendant големина : 3.9*1.2 см.Пакет : 1pc ѓердан во меур торба.Стил : Природен бисер во шупливи pendant Пакет : 1pc ѓердан во меур торба Облик : зголеми цвет во облик на Боја : сребро позлатен Pendant големина : 3.9*1.2 см 100% сосема нов Забелешка : Поради резолуцијата на екранот на компјутерот е различен, физички бои може да биде различен од слика, која е нормален феномен, ве молиме ум купувачот внимателно да се купи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа