.

.

TenDollar Позлатен Сребрен Прибор Љубовник Locket Синџир Ѓердан Љубов Срцето На Вљубените Pendant

TenDollar Позлатен Сребрен Прибор Љубовник Locket Синџир Ѓердан Љубов Срцето На Вљубените Pendant

DEN 311.52
Достапност
Залиха

Сребро Позлатен Накит Љубовник Locket Синџир Ѓердан Љубов Срцето На Вљубените Pendant Од Ten Dollar.Материјал : 925 Фунта Сребро.Pendant Големина : Околу 2,5 cm x 2.6 cm.Синџир Должина : Околу 45 см.Количина : 1 buc.Материјал : 925 Sterling Silver Количина : 1 buc Боја : Сребро Pendant Големина : Околу 2,5 cm x 2.6 cm Состојба : 100% Сосема Нов Синџир Должина : Околу 45 см.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа