.

.

TenDollar Матурска Сребро Позлатен Sliver Шема Време Ѓердан Pendant Clavicle Додатоци Од TenDollar

TenDollar Матурска Сребро Позлатен Sliver Шема Време Ѓердан Pendant Clavicle Додатоци Од TenDollar

DEN 1572.00
Достапност
Залиха

Матурска Сребро Позлатен Sliver Шема Време Ѓердан Pendant Clavicle Накит Од Ten Dollar.Материјал : Сребрен Позлатен.Главниот Камен : Циркони.Ѓердан вкупната должина на : 40cm-45см.Пакување вклучуваат : 1 PC Музика Забелешка Ѓердан.Пакување вклучуваат : 1 PC Музика Забелешка Ѓердан Материјал : Сребрен Позлатен 100% Сосема нов!!!Голема количина!Фабрика цена!Ѓердан вкупната должина на : 40cm-45см Боја : Како на сликата покажува.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа