.

.

TenDollar Легура Sliver 1 Пар Неколку Љубовник Во Комбинација Ѓердан Камила Елен Елен Pendant Од TenDollar

TenDollar Легура Sliver 1 Пар Неколку Љубовник Во Комбинација Ѓердан Камила Елен Елен Pendant Од TenDollar

DEN 1473.60
Достапност
Залиха

Легура Sliver 1 Пар Неколку Љубовник Во Комбинација Ѓердан Камила Елен Елен Pendant Од Ten Dollar.Материјал : Цинк Легура.Должина (инчи) : 46+5 CM.Боја : Сребро.Тема : Животни & Инсекти.Стил : Романтични Предмет Тип : Ѓердани Боја : црна Пол : Жените и мажите Функција : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Shapepattern : Животински Материјал : Цинк Легура Синџир Тип : Линк Синџир Ѓердан Тип : Pendant Ѓердани.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа