.

.

TenDollar Девојка Блескави Шарени Капки Масло Стил Бебе Ѓердан Најдобар Пријател Пеперутка

TenDollar Девојка Блескави Шарени Капки Масло Стил Бебе Ѓердан Најдобар Пријател Пеперутка

DEN 1303.20
Достапност
Залиха

Девојка Блескави Шарени Капки Масло Стил Бебе Ѓердан Најдобар Пријател Пеперутка Со Ten Dollar.Материјал : алуминиум.Големина : Ѓердан 41+7 cm,Pendant 2 cm.Боја : Шарени.Пакет : 2 Pcst/set во меур торба.Конверзија : 1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен Материјал : алуминиум Стил : Капки масло Боја : Шарени Пакет : 2 Pcst/set во меур торба Големина : Ѓердан 41+7 cm,Pendant 2 см 100% сосема нов и висок квалитет.Белешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа