.

.

TenDollar Круг Во Внатрешноста На Шишето Pendant Јасно Прозрачна Вистински Глуварче Семе Стакло Ѓердан Од TenDollar

TenDollar Круг Во Внатрешноста На Шишето Pendant Јасно Прозрачна Вистински Глуварче Семе Стакло Ѓердан Од TenDollar

DEN 311.52
Достапност
Залиха

Круг Во Внатрешноста На Шишето Pendant Јасно Прозрачна Вистински Глуварче Семе Стакло Ѓердан Од Ten Dollar.Материјал : Алуминиумски + стакло + глуварче.Дијаметар 2cm , Pendant синџир должина 60см.Тежина : 8g.Пакет : 1 x ѓердан(во меур торба).Pendant синџир должина 60см Материјал : Алуминиумски + стакло + глуварче Тежина : 8g Пакет : 1 x ѓердан(во меур торба) Дијаметар 2cm Внимание : бидејќи е природен камен, па облик на ѓердан pendant е нередовно се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме оставете малку боја разлика и 1-2cm мерка грешка.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа