.

.

TenDollar Кристал Нови Дами Метал Флеш Вежба Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Додатоци Од TenDollar

TenDollar Кристал Нови Дами Метал Флеш Вежба Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Додатоци Од TenDollar

DEN 537.60
Достапност
Залиха

Кристал Нови Дами Метал Флеш Вежба Pendant Ѓердан Clavicle Синџир Накит Од Ten Dollar.Материјал : Алуминиум.Боја : Злато.Стил : едноставен,модата.Пакет се Вклучени : 1 x Ѓердан.Боја : Злато 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Алуминиум во Пакет се Вклучени : 1 x Ѓердан Стил : едноставен,модата.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа