.

.

TenDollar Синџир Готски Хривнија Ѓердан Јака Кожа Тока Ѓердан

TenDollar Синџир Готски Хривнија Ѓердан Јака Кожа Тока Ѓердан

DEN 2083.20
Достапност
Залиха

Синџир Готски Хривнија Ѓердан Јака Кожа Тока Ѓердан Од Ten Dollar.Тока : Материјал : Кожа + Алуминиумски / Големина : 1.8x41cm/ 0.71x16.1".Боја за Избор : Црна,Црвена боја.Стил : Панк.Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан.Тока : Материјал : Кожа + Алуминиумски / Големина : 1.8x41cm/ 0.71x16.1" Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан Стил : Панк Пол : Унисекс Боја за Избор : Црна,Црвена Тока : Материјал : Кожа + Алуминиумски / Големина : 1.8x41cm/ 0.71x16.1" Боја за Избор : Црна,Црвена Пол : Унисекс Стил : Панк Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа