.

.

TenDollar Мода Единствена Нова За Жените Долго Паун Приврзоци Ѓердани Шарени Кристал Со TenDollar

TenDollar Мода Единствена Нова За Жените Долго Паун Приврзоци Ѓердани Шарени Кристал Со TenDollar

DEN 575.76
Достапност
Залиха

Моден Единствена Нова За Жените Долго Паун Приврзоци Ѓердани Шарени Кристал Со Ten Dollar.Метали Тип : Цинк Легура.Материјал : Кристал.Pendant Големина : 8.5*2.5 cm.Пакет содржи : 1x ѓердан.Боја : Како на Слики Прикажани Пакет вклучуваат : 1x ѓердан Метали Тип : Цинк Легура Pendant Големина : 8.5*2.5 cm Синџир Тип : Линк Синџир Пол : Жените Ѓердан Тип : Pendant Ѓердани Материјал : Кристал Pendant Големина : 8.5*2.5 cm Ѓердан Тип : Pendant Ѓердани Пол : Жените Материјал : Кристал Синџир Тип : Линк Синџир Метали Тип : Цинк Легура Боја : Како на Слики Прикажани Пакет вклучуваат : 1x ѓердан.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа