.

.

TenDollar Стил Сакаат Сребро Продажба Ѓердан Ѕвезда Кристал Pendant Кристал Clavicle Од TenDollar

TenDollar Стил Сакаат Сребро Продажба Ѓердан Ѕвезда Кристал Pendant Кристал Clavicle Од TenDollar

DEN 861.60
Достапност
Залиха

Стил Сакаат Сребро Продажба Ѓердан Ѕвезда Кристал Pendant Кристал Clavicle Од Ten Dollar.Метал : Сребро Позлата.Главниот Камен : Кристал.Главната Боја : Сребро.Тема : Star Сакаат.Слики : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата можеби и не ја одразуваат вистинската боја на тела, како на модел Внимание : разликата може да постои поради поинаков начин да meas ure и боја може малку Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни Стил : Pendant разликата се должи на светлина или различни следат ,ви благодариме за вашето разбирање Метал : Сребро Позлата Тема : Star Сакаат Главната Боја : Сребро на објектот.Ви благодариме и среќно купување!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа