.

.

TenDollar Мајки Ден Pendant Се Врати Месечината Семејство Срцето Додатоци Љубов Ѓердан Синџир

TenDollar Мајки Ден Pendant Се Врати Месечината Семејство Срцето Додатоци Љубов Ѓердан Синџир

DEN 852.00
Достапност
Залиха

Мајки Ден Pendant Се Врати Месечината Семејство Срцето Накит Љубов Ѓердан Синџир Од Ten Dollar.Материјал : Сребрен Позлатен.Pendant Големина : 2.5 cm.Големина : околу 45+5cm синџир.Спакуван вклучуваат : 1 PCS.Големина : околу 45+5cm синџир Pendant Големина : 2.5 cm Материјал : Сребрен Позлатен 100% сосема нов и висок квалитет на Пакувани вклучуваат : 1 PCS.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа