.

.

TenDollar Качување Шарм Додатоци Жените Ѓердан Мачка Полирање Синџир Позлатен Сребрен

TenDollar Качување Шарм Додатоци Жените Ѓердан Мачка Полирање Синџир Позлатен Сребрен

DEN 1816.80
Достапност
Залиха

Качување Шарм Накит Жените Ѓердан Мачка Полирање Синџир Сребро Обложено Со Ten Dollar.Димензии : должина 45см,прилагодлив синџир 3.5 см за.pendant мачка големина : 2x0.4cm за.пакет : ќе добиете 1 мачка ѓердан,а не само една мачка ,но мачка со љубов!.НЕМА Мало Поле.Спакувани Безбедно во OPP Вреќа.Боја : сребро Големина : вкупната должина 45см,прилагодлив синџир 3.5 см за pendant мачка големина : 2x0.4cm за пакет : ќе добиете 1 мачка ѓердан,а не само една мачка ,но мачка со љубов!На чекање за мачки, но исто така и од бога на љубовта, бидејќи таму ќе биде прекрасна луѓето сакаат тоа НЕМА Мало Поле.Спакувани Безбедно во OPP Вреќа.Забелешка : Поради резолуцијата на екранот на компјутерот е различен, физички бои може да биде различен од слика, која е нормален феномен, ве молиме ум купувачот внимателно да се купи.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа