.

.

клипови за леб, кеси добра костец торба Користи за леб, ориз, ореви, грав, суво овошје, замрзната храна, торба и повеќе (клипови за леб, кеси 12 парчиња)

клипови за леб, кеси добра костец торба Користи за леб, ориз, ореви, грав, суво овошје, замрзната храна, торба

DEN 191.76
Достапност
Залиха

ЕДНОСТАВЕН и ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН - на Овие едноставни и лесно заклучување храна клипови се одлични за леб, кеси, преработен' шеќер чанти, итн, кои го замени мало пресврт врски на леб и veggie чанти, итн.Нема потреба да се стави пресврт се врзуваат за кеси, Само притиснете го тоа нежно за да го активирате пролет и одржување на кеси затворен и свеж леб.ВИСОК КВАЛИТЕТ ЗАПЕЧАТУВАЊЕ CLIPS - за Овие торба клипови за леб, чанти се направени на здрав и премиум пластични материјали со трајни пролет, лесен за употреба, соодветни за запечатување на различни храна кеси, како што се лебот, компир чипс, кафе, зрна и замрзната храна.ШИРОКА ПРИМЕНА - Овие клипови со мешани бои се handiest кујна gadgets, за да држи различни видови храна новак подолго и содржани во провизии, фрижидер или замрзнувач.Погоден за житни кеси, леб, чипс, крекери, тестенини, бонбони чанти.Исто така одлична за замрзнувачот во објекти како што се bagged зеленчук, waffles, било замрзнато објект.ПРАКТИЧЕН ПОДАРОК - Garkup храна клипови, која има функционален дизајн, издржлива конструкција и убави бои, е одличен и практичен подарок за себе, вашата мајка, големата родители, пријатели, семејство и колеги на роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, housewarming и повеќе.ГАРАНЦИЈА - Garkup, обезбедува професионални услуги на клиентите пред и по купување и ние сме посветени на високо задоволство.Ако има било какви прашања со нашите храна запечатување клипови, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обезбеди решение во рок од 24 часа.Дали сте вознемирени за справување со отворен леб кеси?Дали сте вознемирени за отворена торби и голем број на храна не може да се задржи свежа?Дали сте загрижени што ќе не може да се задржи на храна/леб/чипови свежи и отпад пари?Сега Garkup клипови за леб може да го реши вашиот проблем!Овие клипови се добри за чување на храната свежа.Нашиот леб запечатување клипови се направени на здрав и високо квалитетни пластични, може да се користи за долго време. 12pcs спакувани за мулти-употреба.Ни веруваат, овие прехранбени клипови ќе биде голем најдете за вашиот отвори чип торби!Широко се Користи & Чувате Храната Свежа : Garkup висок квалитет клипови за леб се корисни за затворање на пластични кеси за да се задржи чипс или од било кој друг вид на храна свежа.Погоден за различни големина на чантата, како што се чип, бомбичка, леб, сендвич, компири, житарки, колачиња, брашно, шеќер или нешто друго што треба да остане свежа подолго.Високо Квалитетен Материјал : Овие запечатување клипови се изработени од еко-пријателски пластика, која карактеристики безбедност, невкусна, дебели, цврсти, големи пролет тензија и лесен за употреба.Светла боја и лесни знаци да ги направи лесно да се складира и да се најде.Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Зелена, Сина, Розова Пакетот вклучува : 12 Компјутери x запечатување клипови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа