.

.

Домашно милениче Компанија се Лизга Доведе Куче Поводник, Рефлексивни планинарски Јаже Поводник, Куче Обука Поводник - 5FT, 2 Големини

Домашно милениче Компанија се Лизга Доведе Куче Поводник, Рефлексивни планинарски Јаже Поводник, Куче Обука Поводник

DEN 251.76
Достапност
Залиха

Удобен – Ова се лизга јаже поводник може да се користи без јака и темперамент.Едноставен и лесно да се стави на и исклучување.Одлично за Обука– На поводник и стегната кога вашето куче повлекува и loosens кога однесувањето е поправена.Прилагодливи Јамка – ќе ви Одговара било која големина вратот и затка спречува вашето куче од лизгање надвор од поводник.Рефлексивни за Ноќта Безбедност – Рефлективен рака обезбедува одлична видливост и безбедност во текот на ноќта прошетка. 2 Големини – МЕДИУМ : за мали до средни раси 3/8" x 5 метри, ГОЛЕМИ : за средни до големи раси 1/2" x 5 метри.Големина На : Medium | Боја : Лаванда.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа