.

.

Ноктите Салон Ѕид Decal Девојки Убавина Ноктите Бар Ѕид Налепници за полски Бар Раце Нокти Лепило Дома Декор Уметност Mural SYY886 (Топла Црвена)

Ноктите Салон Ѕид Decal Девојки Убавина Ноктите Бар Ѕид Налепници за полски Бар Раце Нокти Лепило Дома Декор Уметност

DEN 410.40
Достапност
Залиха

*Овој производ е За нокти салон , големината е 57x25cm (23x10") ,Сликата може да не ја одразуваат вистинската големина.Тоа се направи поголем за прикажување на цел.Тоа ви помага да се види на сите детали. *Нашите Оркестарот Налепница е Не-токсични, заштита на животната средина, водоотпорен ,отстранлив,нема штета или на штета на пејст површина, pls не грижете се, за да ги користите за вашиот дом ѕид. *Нашите Винил се лесно пренослив сепак, НЕ се обновливи.Па Кога ќе се држи се подготват сите алатки и да ги преземат најголемите пациенти , ако неговата голема точка, можеби ќе треба две лица помогне!. *Оваа точка се продаваат од страна на Fish Coo , Исполнети со Amazom ,Бренд Име : YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР , pls секогаш се сеќавам купи од нас. *Нашите decals се умре сече - не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин).Ѕидот или површина ќе се применуваат на decal да ќе биде позадината.За нашите decals : 1.Ѕидот Decal исто Така знаеме како вол оркестарот , ѕид налепница , ѕид тетоважа ,е Здрав и економија декорација начин на вашиот дом ,ако не е како можете да се отстрани во било кое време и да се купи нов , ѕидот оркестарот налепници многу одговараат за babys ,за деца , за тинејџерски момчиња , за тинејџерски девојки , за расадник и за сите возрасни , имаме спална соба оркестарот налепница , дневна соба оркестарот налепница , канцеларија оркестарот налепница ,кујна оркестарот налепница и деца налепници , сите видови на ѕид оркестарот можете да најдете од нашата продавница ! 2.Нашите decals се умре сече - не печатени, така што тие не содржат позадина (јасно или на друг начин).Ѕидот или површина ќе се применуваат на decal да ќе биде позадината. 3. Слика може да не ја одразуваат вистинската големина.Тоа е Дигитален пример за прикажување цел.Да се направи decal ви одговара простор 100% треба да мерка на вашиот простор 4. Ние користиме високо квалитетни мат винил која изгледа како да се наслика откако се применува на ѕидот и не-токсични , заштита на животната средина. 5. Нашите decals ќе се придржуваат до скоро било мазна површина како ѕид , стакло , пластика , дрво и др и малку текстура ѕидови. 6. Ѕидот Винил Decals се лесно пренослив сепак, НЕ се обновливи. 7. Decal бои може да се разликува малку од бои на екранот на вашиот компјутер.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа