.

.

ONCAI Mens Сандали Отвори Пети Прилагодливи Ремени Атлетик Orthotic Plantar Fasciitis Лето Спорт Слајд со Удобен Лак Поддршка Footbed Сива Големина 10

ONCAI Mens Сандали Отвори Пети Прилагодливи Ремени Атлетик Orthotic Plantar Fasciitis Лето Спорт Слајд со Удобен

DEN 671.76
Достапност
Залиха

Адвокатско Слајд Сандали : горниот дел од мажите orthotic сандали се направени од ткаенина прилагодливи рака и мек текстил.Фантастични Лак Поддршка : Mens orthotic сандали со лак поддршка даде нозете голема поддршка и длабоко пета до може да се направи ќе одиме без стрес и правилно држење на ногата.Тоа може ефикасно олеснување на притисокот и болката предизвикана од нога болка, лак болка, plantar fasciitis и други поврзани plantar проблеми.Моден Прилагодливи Рака : Mens отвори пети пантофли кој прилагодливи кука и јамка која може да се прилагодува на чевли ширина во зависност од вашите нозе.Тоа е костим за ширина нозе премногу.Јога Мат Footbed : Мажите спорт пантофли со бранови шема јога мат footbed и силна лак поддршка може да се направи ќе одиме без бучни и удобно.Удобен Гумен Ѓон : На гумен ѓон во адвокатско атлетик сандали со моќни зафат може да бидете сигурни дека не може да се лизга во влажни подот.Адвокатско слајд сандали се направени од издржлив јога мат материјал за намалување на вибрации и перница на insole е многу погодна за структурата на човечките нога, што можете повеќе comfotable да одиме од рамни сандали.На сандали со длабоко пета до карактеристики кои може да се подобри држење на нозете да се ослободи нога болка,единствена овозможува амортизирање и слајд-доказ за да се зголеми удобно.Адвокатско спортски влечки се опремени со прилагодливи рака кој може да се прилагоди за да се прилагоди на ширината на сандали.Пријатна Јога Footbed.Адвокатско слајд сандали се направени од издржлив јога мат материјал за намалување на вибрации и перница на insole е многу погодна за структурата на човечките нога, што можете повеќе comfotable да одиме од рамни сандали.Длабоко Пета Нагоре.На сандали со длабоко пета до карактеристики кои може да се подобри држење на нозете да се ослободи нога болка,единствена овозможува амортизирање и слајд-доказ за да се зголеми удобно.Прилагодлив На Рака.Адвокатско спортски влечки се опремени со прилагодливи рака кој може да се прилагоди за да се прилагоди на ширината на сандали.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа