.

.

Замена за Хонда Dinli e-тон Yerf Куче Јамаха Поларис Арктикот Мачка АТВ Волан Черупка Направени во САД Cid) (1)

Замена за Хонда Dinli e-тон Yerf Куче Јамаха Поларис Арктикот Мачка АТВ Волан Черупка Направени во САД Cid) (1)

DEN 285.60
Достапност
Залиха

СТП Волан Матични Черупка боја = Хонда ЦРВЕНО СТП Волан Матични Черупка НАПРАВЕНИ ВО САД.Производителот Дел Број : 650435 634136 0450499 53221-HB2-004. E-тон 40cc 50cc 70cc 90cc atv настана Хонда TRX70 1986 1987 Хонда Fourtrax TRX 70 Поларис Предатор 90 Скремблер 90 Sportsman 90 Dinli 50 70 90 100 110 Хеликс Trex Дијамант Назад и Арктикот Мачка 50cc & 90cc.Се вклопува во СИТЕ e-тон атв модели 40-90cc да имаат маснотии се додаваат во внатрешноста на черупка само Надворешната Димензија=28mm или 1.100 инчи Внатрешна Димензија=22mm или .870 инчи Height=30мм или 1.180 инчи.Дел број 650435 или 634136 или 0450499 или 53221-HB2-004. Објектот Пакет Количина : 1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа