.

.

Замена за Хонда TRX 300 Fourtrax 53221-HC4-000, Горниот дел од Волан Матични Вратило Черупка Одговара на ХОНДА 53221-HC4-000, 53221-HC4-004 (1)

Замена за Хонда TRX 300 Fourtrax 53221-HC4-000, Горниот дел од Волан Матични Вратило Черупка Одговара на ХОНДА

DEN 203.52
Достапност
Залиха

Замена за Хонда TRX 300 Fourtrax 53221-HC4-000, 5 Горниот Волан Матични Вратило Черупка Одговара на ХОНДА 53221-HC4-000, 53221-HC4-004. УПРАВНИОТ ВРАТИЛО ЧЕРУПКА ОДГОВАРА НА ХОНДА 53221-HC4-000 53221-HC4-004. Хонда TRX 300 Fourtrax 53221-HC4-000, 5 Горниот Волан Матични Вратило Черупка 88-00 Ова е високо квалитетни резервни објектот се Вклопува Модели подолу : .Резервни дел кој го Заменува ОЕМ Дел Броеви : 53221-HC4-000 и 53221-HC4-004. Хонда TRX 90 Fourtrax 1993-2009 Хонда TRX 200 Г/L1990-1997 Хонда TRX 250 Recon1997-2009 Година, Хонда TRX 250 EX/XFour Trax2001-2009 Година, Хонда TRX 300 Four Trax 300 4*4 - 2*41988-2000 Хонда TRX 350 Rancher ( Сите Модели ) 2000-2006 Хонда TRX 400 ЕКС Four TRax 1999-2009 Хонда TRX 400 ФА Rancher2004-2007 Хонда TRX 400 ПРЕПРАТЕНА Foreman1995-2003 Хонда TRX 450 ES Надзорник 1998-2001 Хонда TRX 450 FE/FMForeman 2002-2004 Хонда TRX 450 S Надзорник 1998-2001 Хонда TRX 500 ФА FGA Рубикон 2001-2004. Објектот Пакет Количина : 1.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа