.

.

Вајлд Тера Житарки, Јавор Бадем (32.5 Мл.), 32.5 Оз

Вајлд Тера Житарки, Јавор Бадем (32.5 Мл.), 32.5 Оз

DEN 1063.20
Достапност
Залиха

Направени со бадеми : цела и slivered криза бадеми сме #1 состојка.Семе : семки од тиква се обезбеди дополнителна криза и богат вкус.Едноставен рецепт со софистициран вкус.Вајлд Тера е вкусна јавор Бадемово житарки, внимателно стокмено во серии.Тоа е направено со изобилство од висок квалитет, здрави состојки.Започнуваме нашите житни комбинација со цели или во парчиња бадеми, бидејќи тие се толку добро.Во комбинација, ние додадете повеќе прекрасни состојки, вклучувајќи житни снегулки за вкусен криза и допир на јавор сируп.На крајот, ние сме мешавина семки од тиква, сушени цреши, и сушени cranberries навистина да се направи оваа појадок дека ќе invigorate за ден напред.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа