.

.

Нерѓосувачки Челик Пластовидно Решетката за Ладење за Печење, 3 Ниво 11.8x 16.5,Фурна & машина за миење Садови Salf и Одговара Половина Лист,Жица Ладење Полици за Куки, Пиц?

Нерѓосувачки Челик Пластовидно Решетката за Ладење за Печење, 3 Ниво 11.8x 16.5,Фурна & машина за миење Садови

DEN 467.52
Достапност
Залиха

ВИСТИНСКИ ПРОСТОР SAVER : На пакет содржи 3 поединечни ладење полици, две со пластовидно нозе и една со поддршка на нозете.Пластовидно дизајн нека ви кул десетици колачиња или 3 колачи одеднаш,со се зголеми простор за заштеди.ФУРНА БЕЗБЕДНО и се ВКЛОПУВААТ ВО ПОЛОВИНА ЛИСТ ПАН : Овие полици се 11.8" x 16.5" на секој еден, опремени совршено во половина лист тави, лавици се фурна безбедно, можете да оџакот нив да слоеви и се пече десетици колачиња или месо во исто време.Пластовидно нозе виткање 1" висина лесно, може да се користи сам во половина., може да се користи сам во половина.ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО : Сите полици се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик.И корозија-доказ, дури и на зглобовите.Сите жици се добро полиран дека е мазна, без било burrs и splinters.Не-стап и лесно да се исчисти.Целосно машина за миење садови безбедно.МАЛ ПЛОШТАД ПРОРЕД & се СПРЕЧИ ПАЃАЊЕ на : Оваа решетката е дизајниран со 3/8" плоштад проред, за Разлика од Голем проред паралелно-линија жици дека помалите колачиња може да падне преку доколку не се сместени внимателно, редовни плоштадот проред може да се одржи храна и додека одржување на единствен воздух контакт за да се направи храна повеќе хрупкави.ПРИСТОЕН ЗА РАЗНОВРСНА КОРИСТИ : Одлична за печење и ладење серии на колачиња и muffins, колачи, пити, курви, крофни, здравици, scones, waffles, што кралската шлаг и јадења, големи парчиња на телешко brisket, влечат свинско месо, печено пилешко, турција, ребра, jerky, сланина, зеленчук и компир рогови.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа