.

.

Марк Спирс Чудовишта Трговски Картичка Серија 1 Црвена Хоби Кутија Полна Крварат Издание

Марк Спирс Чудовишта Трговски Картичка Серија 1 Црвена Хоби Кутија Полна Крварат Издание

DEN 1884.00
Достапност
Залиха

Застрашувачки Првата Серија!.Од Рондо Hatton Награди Хорор Уметник на Годината!.Евиденција Кршење Трговски Картичка Серија!Повеќето уметнички дела создадени од страна на еден уметник за серија!.Совршен подарок за Чудовиште и љубители на трговски картичка фанови!Франкенштајн е Чудовиште, Севиџ Врколак, Живите Mummy и многу повеќе!,.Класичен Чудовишта на литература и Марк свој Оригинален Чудовишта сочинуваат 86 картичка база сет кој е внатре во секоја кутија!.МАРК СПИРС ЧУДОВИШТА Од темните длабочини на Доктор Франкенштајн е Лабораторија Замокот на лигите се опфатени мрачното мочуришта надвор Грофот Дракула Замокот дојде Знак Спирс Чудовишта!Овие horrifically страшна Чудовишта се само на умирање да биде во вашиот дом.Го зграби една од овие Плашлив Отпечатоци Денес додека има уште време!Најочекуваните трговски картичка серија на 2021! Марка Спирс Чудовиште Тргување Картички функција сите оригинални уметнички дела од страна на Рондо Хорор Изведувач на Годината.Секој Хоби Кутија е загарантирана 2 Спирс потпишан картички, 2 Ghoulish Злато картички, 1 Monster Spectrum или Хорор Фолија картичка, 4 3 D карти и сопствени 3 D очила и целосна крварат база сет.Само 275 Црвено Хоби Кутии некогаш ќе се направи!Вие само може да се добие овие кутии онлајн!.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа