.

.

GW Безбедност 8 Мегапикселна UltraHD 4K Полно работно Време Боја Визија Ноќ 2.8 mm Широк Агол Водоотпорна Безбедност Куршум IP Рое Камера Вграден Микрофон, Аудио Снимање, 100ft

GW Безбедност 8 Мегапикселна UltraHD 4K Полно работно Време Боја Визија Ноќ 2.8 mm Широк Агол Водоотпорна Безбедност

DEN 4558.80
Достапност
Залиха

Тоа е идеален за дома или business Camera Функција*Усвојување на Високи перформанси 8.8 mm широк агол Со*Вграден Микрофон за Аудио Надзор*2 парчиња Висок Квалитет на Вниманието осветлување за снимање на видео во текот на ноќта до 100 Ft*Поддршка Onvif универзална договор и P2 P мрежа*Поддршка i Phone/i Pad/Андроид Паметен Телефон/PC Слободни Далечинско следење*Дигитален Намалување на Шумот & Широк Динамички Опсег (WDR)*Задолжително моќ порта за не-Рое инсталации*Програма за Движење Откривање & e-mail Известувања*Оваа РОЕ камерата е целосно Моќ над Ethernet па поставувањето е чисто и едноставно, само со еден кабел.Постојани Боја ноќ визија е најновиот камера функција со користење на моќни светлосни сензори за да снимите целосна боја во минимална светлина.Со оваа подобрена функција, можете да добиете повеќе детали и контраст во ноќта за време на видео снимање за дополнителна безбедност удобност.Програма Движење Откривање & e-mail Известувања, Моќ над Ethernet, Далечински Мобилен или КОМПЈУТЕР за приказ.*2 годишна Гаранција и НАС-базирани на Слободен Техничка Поддршка.Оваа РОЕ камерата е целосно Моќ над Ethernet па поставувањето е чисто и едноставно, само со еден кабел.0 Мегапикселна 15 рамки, Поддршка 1-30 Рамки/втор прилагодливи*Вграден 2. 8 MP 2160p @ 20 FPS; 6 MP 2048p @ 30 FPS; 2 MP 1080p @ 30 FPS.0 Мегапикселна слика сензор кој обезбедува најдобар квалитет на сликата и дење и ноќе, резолуција до 3840 х 2160.Најновите 8 MP Камера Преглед - 8 Мегапиксели (3840x2160) Ultra HD 4 K Видео Запис и Playback This GW Безбедност 4 K IP камера вработува напредни висока резолуција 2160 P во комбинација со најновата 8.Постојани Боја ноќ визија е најновиот камера функција со користење на моќни светлосни сензори за да снимите целосна боја во минимални light Built во 2.8 mm 8 MP HD Објектив за 115°широк агол на гледање и вграден микрофон за аудио снимање.Надворешна/Внатрешна безбедност и надзор водоотпорен & вандалот доказ камера со 2 Парчиња центарот на Вниманието, до 100 FT IR Далечина.Дизајниран за лесна инсталација, куршум камерата има водоотпорен домување, се вклопува во повеќето внатрешна и надворешна инсталации.Поддршка ONVIF Универзална Договор и P2 P мрежна платформа.*Дизајниран за лесна инсталација, IP66 Водоотпорен домување се вклопува во повеќето внатрешна и надворешна инсталации.0 Мегапикселна 30 рамки, 8.Со GW Реално време 4 K 2160p камерата, можете да ги видите вашите надзор снимката во одлична 4 K резолуција(ЧЕТИРИ ПАТИ повеќе јасност од 1080p) за неверојатни детали и супериорен препознавање на лица или регистарски таблички. Оваа камерата може да снима реално време 6 [email protected] FPS и 8 [email protected] FPS, така што снимениот видео игра назад непречено и јасно.Моќ извира покриени од еден ден. 8-Мегапикселна со 3840x2160 Ултра Висока Резолуција 4 K Видео.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа