.

.

Националната Хардвер N264-077 V2039 Замав Кука Колекции во Жолта Chromate, pack 2

Националната Хардвер N264-077 V2039 Замав Кука Колекции во Жолта Chromate, pack 2

DEN 289.44
Достапност
Залиха

2 пакет.Жолта chromate заштита од корозија.Најлон bushings во S-Кука.Инсталација насоки на задната страна на пакувањето.Вклучува машина навртки и завртки за инсталација.Опис на производот Изработени од челик и најлон.Жолта chromate заштита од корозија.Најлон bushings во S-Кука.Инсталација насоки на задната страна на пакувањето.Од Производителот Изработени од челик и најлон.Жолта chromate заштита од корозија.Најлон bushings во S-Кука.Животниот Век Ограничен Доживотна Гаранција.Инсталација насоки на задната страна на пакувањето.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа