.

.

Topmener Водоотпорен Случај, за GoPro Херој 5 Сесија/Херој Сесија/Херој 4 Сесија HD Нурне Случај Подводни Школка за заштита Анти-нула Акција Камера Додатоци со Анти-магла Ин

Topmener Водоотпорен Случај, за GoPro Херој 5 Сесија/Херој Сесија/Херој 4 Сесија HD Нурне Случај Подводни Школка

DEN 356.40
Достапност
Залиха

★ ★【Супер Заштита во Екстремни услови за Go Pro Херој 5 Сесија/Херој Сесија/Херој 4 Сесија】Topmener подводни случај има одлични перформанси водоотпорен до 45m и ја заштитува вашата сакана акција камера од екстремни услови.Совршен за нуркање, сурфање, пливање, лебдат, скијање, воден парк, snorkelling и други спортови. ★ ★【Премиум Материјал - Супериорен Shockproof Дебела Лушпа】Овој водоотпорен куќа е направен подебели high-end животната средина акрил, која има shockproof - нема штета кога паѓа надолу, носат-отпорни, отпорни на корозија и покрај долго време се користи.Нерѓосувачки челик копчето е rustproof и отпорни на корозија.Целосно да се заштити вашата камера!. ★ ★【HD Нула Доказ Акрилик】, Со калено стакло, дополнителна заштита за вашиот Go Pro 5 сесија од тоа да биде изгребани од мал нож или копчињата додека нуркање или ставање во вашата торба.На HD материјал на Topmener подводни куќа за Go Pro има висока transmittance на повеќе од 98%, што го прави овој водоотпорен случај совршен за создавање на појасна престрелки подводни. ★ ★【Надгради Дизајн - Двојно Заклучување и Лесен за Користење】 Овој водоотпорен домување случај, за Go Pro камера е многу удобен да го инсталирате, а не како оние тешко да се отвори и лесно да се скршени, нашите нурне домување применува Ергономски дизајн - тесни тока, што правилно заклучува домување случај и лесно да се отвори.Двојно заклучување е двојно безбедно.Лесно операција на надворешниот копчето и лесно врска со други додатоци планината преку овој случај. ★ ★【Додадете Завртка & 12 Пакет Анти-магла Инсерти за Појасна Престрелки】 Ние considerately додаде уште еден thumbscrew за вас да се применуваат други камера додатоци и да се спречи другиот се водат за исчезнати.Постојат 12 парчиња на анти-магла внесува да ви донесе крајната фотографии!Обновливи : Инсерти може да се користи за повеќе пати, само печка се пече или физичко сонце да се исуши.Topmener производи доаѓаат со 2-годишна гаранција, 100% се бесплатно замена или пари гаранција за враќање на!. 1x Водоотпорен Случај, за Gopro Херој 5/4 Сесија/Херој Сесија. 1x Брзо се повлече подвижен штекер. 1x Завртки. 12 x анти-магла влошки.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа