.

.

Ikelite Лепило Силикони Рака Зафат за Подводни Куќишта

Ikelite Лепило Силикони Рака Зафат за Подводни Куќишта

DEN 1007.76
Достапност
Залиха

Компатибилност : Подводните Живеалишта.Материјал : Силикон.Прилог Метод : 3 M лепило.Димензии : 0.87 x 1.5" (2.21 x 3.81 cm).Тежина : 0.08 оз (2.27 g).Оваа мазна текстура rubberized контрола обезбедува додаде утеха кога грчевито држејќи се на блендата страна на вашиот домување.Се придржува до условите на станот пред било компактен, mirrorless или dslr фото домување.Супер силен 3 M лепило withstands влагата и топлината но сепак може да бидат отстранети од домување со минимални остатоци останатите.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа