.

.

Водоотпорен Случај, за GoPro Херој 8 Црна Домување Случај Нуркање Заштитна Домување Школка 60 Метри за GoPro Херој 8 Црна Акција Камера со Стапка (Класична Црна)

Водоотпорен Случај, за GoPro Херој 8 Црна Домување Случај Нуркање Заштитна Домување Школка 60 Метри за GoPro Херој

DEN 239.76
Достапност
Залиха

【Професионален Дизајн】Овој водоотпорен домување случај е специјално дизајниран за Go Pro HERO8 Црна акција камера која совршено се вклопува и заптивки цврсто, обезбедува крајната заштита за вашиот ХЕРОЈ 8 Црна време на екстремни активности на отворено и длабока вода за нуркање. 【60m/196ft Водоотпорен】Овој водоотпорен домување случај со надградена водоотпорен запечатување прстен и тесни тока кои помагаат да се избегне вода истекување ефикасно.Можете да го користите вашиот Go Pro Heo 8 Црна за да снимате подводни активности длабока 60 метри/196ft без да се грижиш за пневматиците. 【Висока Светлина】објективот на водоотпорен домување случај е направена од ултра-дебел калено стакло со висока светлина, која може да се задржи добро фото снимањето резултати и одржување на јасен и гласен за видео квалитет.Вашиот движење и фотографски ефекти се исто така под влијание од страна на анти-surf притисок. 【Целосна Заштита】телото на водоотпорен домување случај е направен од високо-квалитет ПММА пластика.Целата структура е цврсти доволно да се заштити вашиот леќи на камера и ЛЦД екран против големо влијание капки, вдлабнатини и гребнатини. 【Брзо Ослободување Тока Планината】Водоотпорен домување случај доаѓа со брзо ослободување тока планината.Овој комплет прави тоа практично да ги приложите вашите Go Pro со други уреди, како што се tripod, велосипед планината, вшмукување чаша планината.Надгради водоотпорен запечатување прстен и тесни тока се спречи истекување вода.HD леќа со висока светлина го прави овој водоотпорен случај совршен за правење на јасна снимање под вода.Вашиот движење и фотографски ефекти не ќе бидат погодени од анти-surf притисок.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа