.

.

HOPESHINE Салата Крпи за Мажи & Жени Микрофибер Спортски Крпа Брзо Сушење Супер Абсорбента Пот Крпи за Работа Надвор Кампување, Планинарење, Backpacking, Јога, Патуваат 3-Паке?

HOPESHINE Салата Крпи за Мажи & Жени Микрофибер Спортски Крпа Брзо Сушење Супер Абсорбента Пот Крпи за Работа Надвор

DEN 359.76
Достапност
Залиха

Микрофибер.Пакетот Вклучува : 3pc - 16" x 32" Микрофибер Спортски Крпи.Високо Квалитетен Материјал : HOPESHINE микрофибер салата влошки се направени од високо-квалитет премиум микрофибер (80% Полиестер, 20% Polyamide) Лесен и компактен од обична крпа.Уникатен тери текстура дизајн може да апсорбираат повеќе вода од станот крпа.Единствена Предење Технологија создава вакви брилијантни бои и професионален ткиво ткаенина и влакна производство на мека и удобно се чувствуваат.Мулти-цел : На HOPESHINE микрофибер фитнес пот крпи се одлични за пешачење, пливање, патуваат, кампување, и други активности на отворено.Исто така можете да ги користите како дома се соочуваат со крпи.Издржливи, до 500 пати за перење.Машина Перат, ве молиме да се мијат тоа посебно пред првата употреба, особено за темна боја.Машина мие под 40℃.Ве молиме да не го користите кајгана или омекнувач.Крпи можат да се сушени или обесени да се исуши.Answer : ___________________________ NOTE : Крпи во темна боја( Сина на пример) ќе исчезнат, повеќе или помалку, во првото перење, ве молиме да се мијат одделно.Лесен и Лесно Рачна изработка крпи се лесен и компактен, само 100g по крпа, тоа е многу лесно да се носат кога се на патувања, салата или одат пешачење , кампување и тоа не презема многу простор во вашата торба.Супер Меки - По мелење текстура површината процесот на пешкири се повеќе кожа-friendly и мека од нормално микрофибер крпи.Брзо Сушење - Суши побрзо од традиционалните крпи.Не само што се исуши на лицето е исклучително брз, но, исто така, сува себе исклучително брзо додека виси.Само неколку часа отколку во текот на ноќта.Супер Абсорбента - Уникатен тери текстура дизајн може да апсорбираат повеќе вода од станот крпа.Лесно да се избрише пот кога во салата.Издржливи-Ова микрофибер крпа се потрајни од чист памук крпи, до 500 пати за перење.Со цел да се спречи производ од добивање на влажна и да се олесни транспортот, ние ги користиме за вакуум амбалажа.Кога ќе го добиете производот, ве молиме перење пред првата употреба.Крпа ќе станат меки веднаш.Кога ќе излезе, само да се стави тоа во вашата торба и воопшто не грижете се тоа ќе се squashed.Тоа ќе биде како меки како нов, без било брчки кога ќе го извади и оставете го 10 минути.HOPESHINE микрофибер салата влошки се направени од премиум микрофибер кој карактеристики меки, лесни, издржливи, супер абсорбента и брзо сушење.Па тие се многу добра за спортски, патуваат, кампување и активности на отворено.Тоа ќе ви даде свеж и бидете пријатно искуство.Инструкции за перење:.Машина мие под 40℃ве Молиме да не го користите кајгана или softener Towels може да се сушени или обесени да dry NOTE : Крпи во темна боја( Сина на пример) ќе исчезнат, повеќе или помалку, во првото перење, ве молиме да се мијат одделно.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа