.

.

AllSportsHeadGear Црна Маскирани Обичај Спортски Главата Крпа - Совршен Унисекс Патување Крпа, Инстант Ладење Крпа & Плажа Крпа. Брзо Сушење Најдобри Салата Крпа - Супер Абс?

AllSportsHeadGear Црна Маскирани Обичај Спортски Главата Крпа - Совршен Унисекс Патување Крпа, Инстант Ладење Крпа

DEN 478.80
Достапност
Залиха

✅ All Sports Head Gear дојде со револуционерен унисекс тренингот крпа дека е целосно индивидуализира и исто така да има пристап до физичка активност. ✅ Направен од високо-квалитет terrycloth со отворање на задната страна на аспираторот специјално дизајниран за лицата со долга коса, така што тоа може да висат слободно. ✅ Неговата специјалност е неговата патентирана-очекување на вратот размавта што обезбедува брз пристап до топло и ладно да им помогне на компресирате работи како Грлото на матката, и Торакална болка. ✅ Тоа обезбедува ослободување од болки и болки и помага во регулирање на температурата на телото. ✅ Специјално дизајниран за да се задржи се вклопуваат и активно цело време.Само висат на вашето рамо и го носите секаде каде што сакате.Боја : Црна.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа