.

.

SINLAND Микрофибер Салата Пешкири Спорт Фитнес Тренингот Пот Крпа Супер Меки и Absorbent3 Пакет 16 Инчен X 32 Инчи

SINLAND Микрофибер Салата Пешкири Спорт Фитнес Тренингот Пот Крпа Супер Меки и Absorbent3 Пакет 16 Инчен X 32 Инчи

DEN 2220.00
Достапност
Залиха

Микрофибер,тери.Големина : 16 Инчен X 32 Инчен Пакување од 3. Направени од микрофибер,Лесен и компактен од обична крпа.Уникатен тери текстура дизајн може да апсорбираат повеќе вода отколку обичните памучни пешкири.Суши 3 пати побрзо отколку традиционалните крпи,најдобар начин да се апсорбираат водата е туп вашето тело не се фаќа.Идеален за надворешна употреба,спортски, туристички празник.Оваа големина може да се користи за да се избрише пот кога во салата.Издржливи, до 500 пати перење,ве Молиме да се мијат тоа посебно пред првата употреба, особено за темна боја.Машина за миење топла вода под 40℃.Хлор или омекнувач.Ве молиме мијат посебно пред првата употреба особено.Спортски крпи во темна боја ќе исчезнат повеќе или помалку.Направени од 80/20 мешавина од полиестер и polyamide.Нејзините жеден,мека, лесна, компактна, само брзо сушење и лесно чистење и издржливи.Машина за миење топло и одделно,ја Собори сува ниска или се исуши,Без ткаенина softner,хлор.На микрофибер фитнес пот крпи се одлични за јога, пешачење, пливање, патуваат, кампување, и други активности на отворено.Исто така, како бања пешкир, се соочуваат со крпи, сушење коса крпа, кујна сушење крпа.

Параметрите на стоката

Подобро ви се допаѓа